ترفند ها و روش‌ های آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما

اگر شما به صورت محدود به مسافرت می روید و یا بیشتر سفرهای شما با ماشین یا قطار است، آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما برای شما اهمیت چندانی ندارد و خیلی مهم نیست، اما برای کسانی که می خواهند همیشه به مسافرت بروند، آگاهی از قیمت ها و یاد داشتن روش ها و ترفندهایی که بتواند سفر آن ها را ارزان تر کند، خیلی بهتر است. امروز با ما در این مقاله از charter123 همراه باشید تا در این زمینه روش های خوبی به شما یاد بدهیم. شما می توانید با این آموزش ها و ترفندها جزو مسافران حرفه ای بشوید که می توانند با آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما سفرهای بهتری را تجربه کنند. این راهکار ها می توانند تا حد زیادی در این زمینه به شما کمک کنند. در ادامه این ترفندها و شیوه های خرید ارزان را می توانید مشاهده کنید.

آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما

تورها را فراموش نکنید

بهترین ترفندهای آموزشی برای خرید بلیط به قیمت پایین عبارت است از:

جستجوی بلیط ارزان هواپیما برای تک تک حاضر در سفر

این شیوه و روش زمانی جواب می دهد که شما تصمیم گرفته باشید با جمع زیادی به صورت دسته جمعی سفر کنید! شما می توانید به صورت گروهی و دسته جمعی سفر ارزانی داشته باشید به شرطی که بلیط هواپیما را ارزان پیدا و خریداری کنید. بررسی تک تک قیمت بلیط ها ی شرکت های هواپیمایی از جمله هواپیمایی آتا و پرواز زاگرس و.. باعث می شود که بهترین قیمت ها را بتوانید پیدا کنید.

این کار باعث می شود که از آغاز سفر با هزینه ی کمتر، سنگ بنایی برای یک سفر ارزان را بگذارد. در این زمینه اگر به دنبال یک سایت خوب هستید، می توانید ازچارتر123 که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین سایت های این زمینه است، استفاده کنید. همچنین نظرات خود را در این زمینه می توانید با ما به اشتراک بگذارید.

بلیط ارزان هواپیما در روزهای وسط هفته

بلیط ارزان هواپیما

یکی از روش های مهم که باید در این مقاله که تحت عنوان آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما است، توضیح دهیم، این است که معمولا قیمت بلیط در روزها وسط هفته نسبت به آخر هفته قیمت مناسب تری دارد چرا که قیمت بلیط در روزهای پایان هفته افزایش قیمت بیشتری پیدا می کند. پس اگر می خواهید که سفر شما ارزان تر و بلیط شما قیمت کمتری داشته باشد، سعی کنید رفت و برگشت خود را در روزهای وسط هفته برنامه ریزی کنید.

پرواز توقف دار ارزان تر است، چرا از آن استفاده نکنید؟

حتما اگر به قیمت ها نگاهی کرده باشید، مسیرهای طولانی که پرواز های توقف دار دارند، بسیار قیمت ارزان تر و مناسب تری دارند! اگر قیمت بلیط هواپیما برای شما در اولویت است، بهتر است به این ترفند آموزش خرید بلیط هواپیما ارزان توجه ویژه ای داشته باشید چرا که پروازهای توقف دار قیمت کمتر و مناسب تیر دارند.

پرواز هایی که حتی توقف طولانی تری دارند، قیمت آن ها نیز مناسب تر است! شما می توانید به دید مثبت به اینگونه پروازها نگاه کنید و حس کنید که فرصت گشت و گذار در شهری که در آن توقف کرده اید، نیز دارید.

یک روز قبل و بعد از تعطیلات، قیمت ها را کاهش می دهد

بهترین زمان برای سفر در ایام تعطیلات است، اما باید در نظر داشته باشید که قیمت بلیط در این زمان به شدت افزایش پیدا می کند، پس راهکار چیست؟ چه ترفندی وجود دارد که بتوانیم قیمت بلیط هواپیما را در این ایام به شدت کاهش دهیم؟ یکی از بهترین کارها و ترفندهایی که در این زمینه می توانید بکار بگیرید، این است که بجای خرید بلیط هواپیما برای تاریخ داخل تعطیلات، برنامه خود را به گونه ای در نظر بگیرید که تاریخ بلیط برای رفت و یا برگشت آن در قبل و بعد از تعطلات باشد. با این کار قیمت بلیط شما تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.

بگردید، بگردید و بگردید!

تمامی روش های بالا بدون این روش کاملا بی فایده است.. شما باید به دنبال بهترین قیمت هواپیما باشید تا به نتیجه برسید. در این زمینه دقت داشته باشید که فریب بلیط های رفت و برگشتی که می گویند، ارزان تر هستند را نخورید! از سایت چارتر123 تمامی بلیط ها و پروازها را برای ایرلاین های مختلف چک کنید، این کار باعث می شود که انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید.

بلیط های چارتر می توانند قیمت بهتری داشته باشند

بهتر است پس از انتخاب مقصد قیمت دو گروه بلیط سیستمی و چارتری را چک کنید. چک کردن قیمت این بلیط ها باعث می شود که بتهرین قیمت ها را پیدا کنید. همچنین لطفا فریب این باور قدیمی را نخورید که در آن ذکر شده بود، بلیط های چاتری ارزان تر از بلیط های سیستمی هستند!

این موضوع کاملا به سیاست های یک شرکت چارتر کننده بستگی دارد، پس همیشه درست نیست! همچنین این شرکت ها ممکن است با توجه به شرایط مختلف ازجمله تقاضای بالا، تعطیلات و … قیمت بلیط های خود را افزایش دهند. جستجو کردن در این زمینه بهترین کاری است که می تواند به شما کمک کند که بلیط با قیمت مناسب را پیدا کنید.

بلیط ارزان هواپیما می خواهید؟ ایرلاین های بزرگ را فراموش کنید

خیلی کم می شود که شما بتوانید از ایرلاین های بزرگ و محبوبی که در داخل کشور فعالیت می کنند، بلیط ارزان قیمت پیدا کنید. حتی ممکن است که بلیط هواپیمای آن ها دو یا سه برابر دیگر شرکت های هواپیمایی باشد! پس به دنبال این موضوع نباشید که بلیط ارزان قیمت را از ایرلاین های بزرگ بگیرید.

شرکت های هواپیمایی خوب کشور خدمات بسیار خوبی ارائه می کنند، همین موضوع هم باعث می شود که قیمت بلیط های آن ها نسبت به سایر شرکت ها بیشتر باشد. اگر در این زمینه نیاز به کمک دارید، می توانید از کارشناسان چارتر123 کمک بگیرید.

تورها را فراموش نکنید

تورها را فراموش نکنید

یکی از ترفندهای آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما نگاه کردن به تورها است! بعضی مواقع تورها قیمت بسیار مناسب تری دارند و بهتر می توانند کمک کنند. شما اگر در سفر علاوه بر بلیط به مکان اقامتی مانند هتل هم نیاز دارید، استفاده از تورها می تواند گزینه ی خوبی باشد چرا که در تورها این موضوع نیز لحاظ می شود که قیمت بلیط باید به شدت مناسب باشد. برای این کار می توانید از آژانس های هواپیمایی، روزنامه ها و … کمک بگیرید.

در زمان های خلوت سفر کنید!

هر شهری با توجه به آب و هوای آن در برخی از ایام خاص سال دارای قیمت مناسب تر و برخی از ایام دیگر قیمت بالاتری است! این موضوع به شما بستگی دارد که در کدام ایام سال می خواهید سفر کنید، اما در نظر داشته باشید که با تهیه بلیط در ایام لو سیزن یا همان ایام خلوتی و کم سفر خواهید توانست که بدون دغدغه ی قیمت از پایین ترین نرخ بلیط هواپیما لذت ببرید.

در این ایام هم قیمت بلیط هواپیما و هم قیمت اقامت در هتل پایین است. آیا تجربه استفاده از این روش آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما و اجاره هتل را داشته اید؟

عضو باشگاه مشتریان شوید

همیشه شرکت های هواپیمایی برای کسانی که در باشگاه مشتریانشان قرار دارند، قیمت های مناسب تری در نظر می گیرند! شما می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان یک شرکت هواپیمایی از نرخ ارزان تری برخوردار باشدی. این کار باعث می شود که امتیازهای سفرهای شما جمع شوند و حتی جوایزی نیز دریافت کنید.

پرواز های آخر شب و تاخیر دار

اگر به لیست پروازها نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که پروازهایی که در آخر شب هستند، دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر پروازها هستند! این موضوع کاملا به شما بستگی دارد که کدام نوع پروازها را انتخاب کنید .در این زمینه کمک گرفتن از سایت چارتر123 در معرفی این پروازها به شما کاملا محسوس است.

همچنین اگر پروازی را انتخاب کرده اید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. آیا تا بحال اقدام به استفاده از این ترفند آموزش خرید بلیط ارزان هوایپما کرده اید؟

کنترل ظرفیت هوایپما مهم است

هر چقدر که یک پرواز و یک ایرلاین خاص دارای ظرفیت بیشتری باشد، قیمت بلیط هواپیما در آن نیز بیشتر است! پس سعی کنید که ظرفیت ها را چک کنید. ظرفیت های بیشتر نشان دهنده این هستند که شما می توانید بلیط هواپیمای ارزان تری را خریداری کنید. در سایت چارتر123 در کنار نام هواپیمایی به شما گفته می شود که این پرواز دارایچند ظرفیت است! این ترفند جزو بهترین ترفندهای آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما محسوب می شود.

روزهای سفر خود را کاهش یا افزایش دهید

برای خرید بلیط هواپیما ارزان باید انعطاف پذیر باشید. اگر در زمینه تعداد روزها سفر مشکلی نداشته باشید، شما قادر هستید که از بهترین قیمت ها استفاده کنید. در این زمینه کمک گرفتن از سایت های معتبر بهترین شیوه است در ادامه می خواهیم یک سایت بسیار خوب در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

سخن آخر در مورد آموزش خرید بلیط ارزان هواپیما

شما می توانید با کمک چارتر123 بهترین نرخ بلیط های چارتری را پیدا کنید و به صورت آنلاین و راحت بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید. همچنین می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.