با بلیط چارتر ارزان آنتالیا کمتر هزینه کنید

بلیط چارتر ارزان آنتالیا

مدت زمان مطالعه مقاله بلیط چارتر ارزان آنتالیا : 9 دقیقه

ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشورهای مقصد برای سفر ایرانیان است و روزانه تعداد زیادی از هم‌وطنانمان، بلیط شهرهای مختلف ترکیه را برای سفر خریداری می‌کنند. یکی از زیباترین شهرهای ترکیه که توانسته است نظر بسیاری از افراد را جلب کند، شهر آنتالیا است. این شهر ساحلی با امکانات رفاهی و تفریحی خود مکان بسیار مناسبی برای تفریح و شنا است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بلیط چارتر ارزان آنتالیا آشنا کنیم.

مقدمه

ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشورهای مقصد برای سفر ایرانیان است و روزانه تعداد زیادی از هم‌وطنانمان، بلیط شهرهای مختلف ترکیه را برای سفر خریداری می‌کنند. تا چند سال اخیر، استانبول پرطرفدارترین شهر ترکیه به شمار می‌رفت اما با رونق گردشگری در این کشور، مناطق زیادی برای رفاه حال گردشگران ایجادشده است. یکی از زیباترین شهرهای ترکیه که توانسته است نظر بسیاری از افراد را جلب کند، شهر آنتالیا است. این شهر ساحلی با امکانات رفاهی و تفریحی خود مکان بسیار مناسبی برای تمدد اعصاب، تفریح و شنا است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بلیط چارتر ارزان آنتالیا آشنا کنیم.

در گذشته سفر به‌جای آسایش و آرامش، رنج را برای مسافر به همراه می‌آورد اما امروزه با پیشرفت علم و اختراع هواپیما، سفر به‌جای جای دنیا آسان شده است و به همین دلیل می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دورترین نقاط این کره خاکی سفر کرد. اما هنوز هم تأمین هزینه‌های سفر یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد است. خرید بلیط ارزان می‌تواند تا حد زیادی از هزینه‌های سفر شما کاسته و سفری آرام برای شما به ارمغان آورد. به این دلیل فوت‌وفن‌های خرید بلیط چارتر ارزان آنتالیا از اهمیت زیادی برخوردار است.

آنتالیا، شهر ساحلی محبوب

آنتالیا، شهر ساحلی محبوب

همان‌طور که بیان شد آنتالیا یکی از بهترین نقاط گردشگری کشور ترکیه به شمار می‌رود و به‌نوعی می‌توان آن را یکی از مراکز گردشگری کشور ترکیه دانست. بافت خاص و تماشایی این شهر زیبایی منحصر به فردی به این منطقه بخشیده است به‌طوری‌که تماشای نخل‌های بلند، لنگرگاه‌های عظیم و خیابان‌های کم‌عرض و پیچ‌درپیچ برای بسیاری از افراد جالب است.

آنتالیا به دلیل موقعیت مکانی مناسب و امکانات رفاهی خود، به پنجمین شهر پرجمعیت ترکیه تبدیل‌شده و بسیاری از ایرانیان با خرید ملک در این شهر، توانسته‌اند اقامت کشور ترکیه را کسب کنند.

ازجمله اماکن دیدنی آنتالیا می‌توان به آبشار دودن، آبشار کورشونلو، پارک کارالی اوغلو، پل آراپسو، تله‌کابین آنتالیا و پارک فرهنگی آتاتورک اشاره کرد.

انواع پرواز بلیط چارتر ارزان آنتالیا

انواع پرواز بلیط چارتر ارزان آنتالیا

قیمت بلیط هواپیما متأثر از عوامل مختلفی است که تغییر در هرکدام از آن‌ها می‌تواند تأثیر زیادی بر نرخ بلیط داشته باشد. ازجمله مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت بلیط، نوع پرواز، کلاس پرواز، ایرلاین، مبدأ و مقصد، مسافت و زمان پرواز بوده و به همین دلیل خرید بلیط چارتر ارزان آنتالیا برای بسیاری از افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. بلیط چارتری در دسته نوع پرواز قرار می‌گیرد که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

پروازها را می‌توان به 3 دسته سیستمی، لحظه آخری و چارتری تقسیم‌بندی کرد.

خرید بلیط سیستمی آنتالیا

اگر قصد سفر به ترکیه در ایام اوج سفر ازجمله تابستان و ایام عید را دارید، خرید بلیط مناسب آنتالیا اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید از طریق سایت چارتر 123 اقدام به تهیه بلیط سیستمی آنتالیا کنید. این نوع بلیط از ماه‌ها قبل از پرواز توسط ایرلاین ها ارائه می‌شود. عموماً قیمت بلیط سیستمی در مقایسه با بلیط چارتری بیشتر است اما باید توجه داشت که تهیه بلیط در ایام اوج سفر نیز با مشکلات زیادی روبرو خواهد بود.

یکی از نکات مثبت خرید بلیط سیستمی هواپیما، امکان استرداد آن است؛ درصورتی‌که از رفتن به آنتالیا پشیمان شده‌اید می‌توانید با استرداد بلیط، بخش اعظمی از وجه پرداختی را پس بگیرید.

بیشتر بخوانید : هواپیمایی آتا – بهترین خدمات مسافری

خرید بلیط لحظه آخری آنتالیا

خرید این نوع بلیط بیشتر برای افرادی مناسب است که به سفرهای بدون برنامه عادت کرده‌اند. درصورتی‌که شاغل بوده و یا برای سفر خود برنامه‌ریزی دقیقی دارید، خرید این نوع بلیط توصیه نمی‌شود زیرا این نوع بلیط ها در روز پرواز و تنها چند ساعت قبل از تیک آف ارائه می‌شوند. شما باید بلافاصله پس از خریداری بلیط لحظه آخری خود را به فرودگاه رسانده و به آنتالیا بروید.

خرید بلیط چارتر ارزان آنتالیا

یکی از بهترین راه های خزید بلیط هواپیما،خرید بلیط چارتری ارزان است. قیمت این نوع بلیط ها کاملاً وابسته به تقاضا بوده و به هراندازه که تعداد مسافران ترکیه کمتر باشد، نرخ بلیط چارتری نیز ارزان‌تر خواهد بود. شما می‌توانید برای خرید بلیط چارتر ارزان آنتالیا، در فصل زمستان به این شهر سفر کنید زیرا تعداد مسافران این شهر در فصول سرد سال به طرز چشمگیری کاهش پیداکرده و به تبع آن قیمت بلیط هواپیما و همچنین نرخ هتل‌ها نیز کم خواهد شد.

بالا بودن تعداد مسافران پرواز ترکیه موجب شده است تا آژانس‌های هواپیمایی به‌عنوان چارترکنندگان اقدام به پیش‌خرید صندلی‌های هواپیما کنند. چارترکنندگان برای جلوگیری از ضرر در زمان‌هایی که تقاضا برای خرید بلیط کم است، بلیط ها را با نرخ بسیار پایینی عرضه می‌کنند. شما می‌توانید با جستجو مداوم در سایت چارتر 123، ارزان‌ترین بلیط موجود را خریداری کرده و سفری خاطره‌انگیز به ترکیه داشته باشید.

کلاس پرواز

کلاس پرواز

یکی دیگر از مسائلی که تأثیر زیادی بر قیمت بلیط مخصوصاً بلیط های خارجی دارد، کلاس پرواز است. کلاس پرواز را نیز می‌توان به 3 دسته تقسیم کرد: اکونومی، بیزینس کلاس و فرست کلاس.

اکونومی

ارزان‌ترین کلاس پروازی مربوط به پروازهای اکونومی است. این پروازها که به پرواز اقتصادی نیز شناخته می‌شوند، امکانات محدودی را برای مسافران در نظر می‌گیرند. در این نوع پرواز فاصله بین صندلی‌ها کم بوده، خدمات رفاهی در طول پرواز محدود است و به مسافرانی که بلیط چارتر ارزان آنتالیا را خریداری کردند، تنها اجازه حمل بار به مقدار 25 کیلوگرم داده خواهد شد.

بیزینس کلاس

حد وسط کلاس پروازی، پرواز بیزینس کلاس است. در این نوع پرواز فاصله صندلی‌ها به نسبت پرواز اکونومی بیشتر بوده و در حین پرواز از مسافران پذیرایی به عمل خواهد آمد. شما می‌توانید با پرداخت وجه بیشتر، پروازی راحت‌تر به ترکیه داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از سایت چارتر 123 به دنبال خرید بلیط چارتر ارزان آنتالیا به‌صورت بیزینس کلاس باشید.

بیشتر بخوانید : پرواز زاگرس – جزو با کیفیت ترین پروازهای داخلی

فرست کلاس

بالاتری کلاس پروازی مربوط به پروازهای فرست کلاس است. بیشتر خریداران این نوع کلاس پروازی، سلبریتی ها، تجار و افراد سیاسی هستند. فاصله صندلی در این پرواز بسیار زیاد بوده، امکان تخت خواب شدن صندلی وجود دارد، هر مسافر کابین اختصاصی خود را داشته و مانیتور جداگانه برای رفاه حال مسافران ارائه می‌شود. شما در پرواز فرست کلاس اجازه حمل بار به مقدار 40 کیلوگرم را داشته و می‌توانید از امکانات رفاهی موجود نهایت بهره را ببرید.

سخن پایانی

سفر به آنتالیا با هر مقدار پولی امکان‌پذیر است؛ کافی است فقط به سایت چارتر 123 با آدرس Charter123.ir مراجعه کرده و بهترین بلیط را متناسب با بودجه خود خریداری کنید. بالا بودن تعداد بلیط های چارتری موجود می‌تواند خیال شما را از خرید بلیط باکیفیت راحت کند. درصورتی‌که قصد خرید بلیط چارتر ارزان آنتالیا را دارید بهتر است در اواسط هفته و ترجیحاً در فصول سرد سال به ترکیه بروید.

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *