با خرید بلیط هواپیما چارتر مشهد سفری کم هزینه را تجربه نمایید!

مشهد هر ساله پذیرای میلیون ها گردشگر است که از سراسر ایران به این شهر سفر می کنند. به جرات می توان گفت که مشهد، پربازدیدترین شهر ایران است. از آنجایی که مشهد، دومین شهر بزرگ ایران بعد از پایتخت می باشد، از لحاظ اقتصادی و تجاری هم رونق بیشتری نسبت به شهرهای دیگر دارد. همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی هر هفته یا شاید هر چند روز یک بار به مشهد سفر کنند؛ بنابراین پیدا کردن ارزان ترین بلیط های مشهد برای این افراد اهمیت زیادی دارد. همچنین افرادی که خواهان بازدید از شهر زیبای مشهد به عنوان مقصد گردشگری شان هستند هم می توانند از بلیط هواپیما چارتر مشهد ارزان چارتر123 استفاده کنند. اگر شما هم مانند آنها به دنبال مقرون به صرفه ترین قیمت ها هستید، با این مقاله از charter123 همراه باشید.

بلیط چارتر هواپیما یعنی چه؟

بلیط چارتر برای سفر
Charter tickets for travel

پیش از آنکه بخواهیم سفری به مشهد داشته باشیم و مزیت های استفاده از بلیط چارتری را بیان کنیم، خوب است بدانیم اصلا این نوع از بلیط ها یعنی چه؟ اگر سررشته کمی در کارهای هواپیمایی از جمله هواپیمایی آتا و پرواز زاگرس داشته باشید، حتما نام بلیط چارتر به گوشتان خورده است. به طور کلی اگر بخواهید سفر هوایی به هر کجای ایران داشته باشید، دو نوع بلیط چارتری و سیستمی پیش رویتان قرار دارد تا انتخاب کنید.

بلیط های سیستمی به بلیطی گفته می شود که دارای نرخ های ثابتی هستند و توسط شرکت های مرجعی تعیین می شوند، این در حالی است که بلیط های چارتری دارای نرخ ثابتی نیستند و مزیت های دیکگر نسبت به بلیط سیستمی دارند. شرکت های چارتر بلیط های سیستمی را به تعدا زیاد و قیمت عمده خریداری می کنندو با قیمتی بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر به مسافران عرضه می کنند. اگر بلیط های چارتری باز هم به طور کامل به فروش نرسیده باشد، باز هم این شرکت ها قیمت ها را کاهش می دهند. برای افرادی که به دنبال سفر با هزینه پایین هستند، بلیط های چارتری به شدت توصیه می شود. پیشنهاد چارتر123 هم برای سفر به مشهد استفاده از همین بلیط ها می باشد. در ادامه با تهیه بلیط هواپیما چارتر مشهد بیشتر آشنا خواهیم شد.

برای سفر بلیط چارتر انتخاب کنیم یا بلیط سیستمی؟

خیلی از افراد به اشتباه تصور می کنند به دلیل اینکه هزینه کمتری برای تهیه بلیط چارتری نسبت به بلیط سیستمی می پردازند، از امکانات و خدمات کمتری برخوردار می شوند. این باور بسیار غلطی است و اگر شما هم مانند آنها فکر می کنید، باید بدانید که هیچ گونه تفاوتی بین امکانات و خدماتی که به مسافران چارتر و سیستمی داده می شود، وجود ندارد. همه چیز در شرایط یکسان انجام خواهد شد. حتی برای تهیه بلیط بیزنس کلاس هم می توانید، از بلیط های چارتر استفاده کنید. ممکن است بپرسید پس چرا چارتر ارزان تر است؟ تفاوت هایی بین این دو نوع بلیط وجود دارد و هر کدام معایب و مزیت های خاص خودشان را دارا می باشند که در ادامه می بینید.

مزیت ها و معایب خرید بلیط چارتری

بلیط چارتر
Charter tickets

پیشنهاد می کنیم هنگامی از بلیط هواپیما چارتر مشهد استفاده کنید که از سفرتان مطمئن هستید. اگر به هر دلیلی سفرتان را کنسل کنید و برای آن بلیط چارتر تهیه کرده باشید، هیچ گونه مبلغی به شما بازگردانده نمی شود. در حالی که برای خرید بلیط های سیستمی ممکن است درصدی از پولتان را به شما پس بدهند. خوب است بدانید چه برای تهیه بلیط سیستمی و چه بلیط چارتری، امکانی برای تعویض نام مسافر و یا تغییر تاریخ و ساعت پرواز ندارید. اگر خواهان چنین موضوعی هستید باید بلیط قبلی را بسوزانید و بلیط جدید تهیه کنید.

در خرید بلیط چارتر، هزینه ای که برای کودکان دریافت می شود به اندازه بزرگسالان است؛ این در حالی است که در بلیط های سیستمی درصدی از هزینه برای کودکان کاهش داده می شود. در مقابل مزیتی که بلیط های چارتر نسبت به سیستمی دارند، قیمت های مناسب است. چارتر123 به شما کمک می کند تا ارزان تر از همیشه به مقصدتان برسید. معمولا هم یکی از مهم ترین هزینه های هر سفری، رفت و آمد آن است که بلیط های چارتری این هزینه را تا حد زیادی برای شما کاهش می دهند. اگر از انجام شدن سفرتان مطمئن هستید، بی شک بلیط چارتری بهترین انتخاب برای شما است.

بلیط هواپیما چارتر مشهد ارزان

سفر به مشهد هم مانند هر سفر دیگری هزینه ای برای شما در بر خواهد داشت، اما مهم است که این هزینه را به کمترین مقدار آن برسانید. چارتر123 برای رسیدن به این هدف به شما کمک خواهد کرد. قیمت بلیط هواپیما چارتر مشهد بسته به ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکتتان، تاریخ  انتخابی تان و کلاس های پروازی مختلف، متفاوت است. اگر به دنبال ارزان ترین بلیط های سفر به مشهد هستید، تنها کافی است وارد سایت چارتر 123 شوید و مبدا و مقصدتان را وارد کنید و مقرون به صرفه ترین انتخاب های موجود را مشاهده کنید.

سفرتان به مشهد یکی از به یاد ماندنی ترین تجربه هایتان خواهد شد؛ انتخاب بلیط هایی ارزان که هزینه تان را بسیار کم می کند لذت سفرتان را چندین و چند برابر می کند. در بین شرکت های هواپیمایی و مسافری رقابت زیادی وجود دارد و همین موضوع سبب شده است تا شرکت چارتر123 با ارائه ارزان ترین خدمات، بهترین را به شما هدیه بدهد.

چه زمانی می توانیم ارزان ترین بلیط هواپیما چارتر مشهد را تهیه کنیم؟

همان طور که گفتیم قیمت بلیط هواپیما چارتر مشهد، تحت تاثیر عوامل مختلفی است. اما در زمان های خاصی همان قیمت کم بلیط های چارتر را می توان حتی با قیمت کمتر تهیه کرد. قیمت بلیط چارتر مشهد در فصل زمستان بسیار کم کمی می شود؛ چرا که در این زمان مسافران تعداشان کمتر است و شرکت ها بهترین قیمت را در این زمان برای سفر به مشهد ارائه می دهند. همچنین با توجه به اینکه مشهد یکی از مهم ترین قطب های گردشگری ایران است، در هر مناسبت و تعطیلی افراد زیادی از سراسر کشور راهی این شهر می شوند؛ بنابراین تهیه بلیط هواپیما چارتر مشهد در این زمان ها ممکن است کمی بیشتر از زمستان باشد؛ اما در هر صورت از بلیط های سیستمی قیمت کمتری دارند.

خرید بلیط هواپیما چارتر مشهد

بلیط چارتر مشهد
charter ticket

برای خرید بلیط سفرتان نیازی نیست دغدغه ای داشته باشید، تنها کافی است کوله بار سفرتان را ببندید. سایت چارتر123 شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا در کوتاهترین زمان و بدون هیچ اتلاف وقتی، تنها با چند کلیک ساده اقدام به ثبت سفارش و خرید بلیط بکنید. ممکن است با خودتان بگویید چرا شرکت چارتر123 را برای سفرمان انتخاب کنیم؟ این شرکت چه مزیت هایی را برای شما به ارمغان می آورد؟ در ادامه پاسخ سوال هایتان را می دهیم.

چرا چارتر123 را برای سفر به مشهد انتخاب کنیم؟

شما حق دارید شرکتی را برای کارهای بلیط سفرتان انتخاب کنید که از اعتبار خوبی برخوردار باشد. خوشبختانه شرکت چارتر123 قدیمی ترین مرکز خرید آنلاین ارزان ترین بلیط های چارتری است و بهترین امکانات و خدمات را می توانید دریافت کنید. بلیط های چارتر123 از 16 ایرلاین موجود در کشور هستند که همگی معتبر و قابل اطمینان هستند و برای هر گونه سفری در کشور می توانید از این سایت اقدام کنید. در چارتر123 تمنها بلیط های چارتر وجو ندارد؛ بلکه اگر قصد سفر با هواپیما یا اتوبوس را دارید، باز هم چارتر123 در کنار شما است.

پشتیبانی قوی

یکی دیگر از بهترین امکاناتی که این شرکت به شما می دهد، پشتیبانی قوی است. ممکن است با خود بگویید پشتیبانی وظیفه هر شرکت مسافری است. حرف شما کاملا درست است، اما اگر تجربه سفر با شرکت های ضعیف را داشته باشید حتما در قسمت پشتیبانی شان به مشکل خورده اید. چارتر123 این دغدغه مسافران را به خوبی درک کرده است و همه جوره بهترین خود را برای رسیدن شما به مقصدتان می گذارد. هر کجا که نیاز به سوال یا مشورت داشتید، در تمامی روزها از ساعت 9 صبح الی 12 شب می توانید با پشتیبان های مجموعه تماس بگیرید.

ارزان ترین قیمت

همچنین راحت ترین راه را با ارزان ترین قیمت ها پیش رویتان گذاشته است. نیازی به کاغذبازی های حضوری و اتلاف وقت در ترافیک های خیابان ندارید. تنها باید وارد سایت شوید، مبدا و مقصدتان و تاریخ مد نظرتان را وارد کنید. پس از آن انتخاب های پیش رویتان را می بینید. بسته به ویژگی های مورد نظرتان، سفری را بر میگزینید. سپس باید مشخصات خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که مشخصاتتان باید به طور دقیق وارد شود. در آخرین مرحله هم اقدام به پرداخت از طریق شبکه های شتاب می کنید. اگر سوالی دارید می توانید در بخش آموزش سایت، همه چیز را فرا بگیرید و یا با مجموعه تماس بگیرید.

کلام آخر

در انتها برای جمع بندی می خواهیم بگوییم در هر زمان و شرایطی، سفر به مشهد می تواند زیبایی های خاص خودش را داشته باشد. اساسا بهترین زمان سفر به مشهد را نمی توان منحصر به بازه زمانی خاصی کرد؛ البته که لازم به ذکر است در اعیاد و تعطیلی ها مشهد شلوغ است و شاید انتخاب همه نباشد. در هر صورت خرید بلیط هواپیما چارتر مشهد اولین قدم برای شروع سفر هیجان انگیزتان است.