با هواپیمایی کاسپین با لبخند و آرامش سفر کنید

هوتپیمایی کاسپین

 

مقدمه

برای داشتن یک سفر خاطره ساز و خوب باید به موارد مختلفی قبل از سفر توجه کرد. انتخاب شرکت هواپیمایی مناسب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در کیفیت سفر داشته باشد. امکاناتی که شرکت‌های هواپیمایی در اختیار مسافران قرار می‌دهند، با یک‌دیگر متفاوت بوده و شرکتی را می‌توان بهتر و مناسب‌تر دانست که امکانات متمایزتری را برای مسافران به وجود آورد. تجربیاتی که افراد از سفر‌های خود داشته‌اند می‌تواند کمک کننده انتخاب شرکت‌ هواپیمایی مناسب باشد و همچنین با جست‌وجو در موتور‌های جست‌وجو‌ی گوگل نیز می‌توانید اطلاعات دقیقی از این شرکت‌ها به دست آورید. شرکت هواپیمایی کاسپین یکی از معتبر‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های هواپیمایی است که فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرده و همچنان قدرتمند‌تر از گذشته به فعالیتش ادامه می‌دهد.

از مهم‌ترین ملاک‌هایی که برای انتخاب شرکت هواپیمایی مناسب باید مورد توجه قرار گیرد می‌توان به سابقه کاری آن شرکت اشاره کرد. معمولا شرکت‌های تازه تاسیس نیاز به آزمون و خطا‌های زیادی دارند تا بتوانند خواسته و رضایت مسافران را به دست آورند. از این رو برای آن که بیشترین امکانات به بهترین شکل در اختیارتان قرار بگیرد لازم است تا از شرکت‌های با سابقه‌ای همچون هواپیمایی کاسپین استفاده کنید.

کمی با هواپیمایی کاسپین آشنا شویم

کاسپین یکی از موفق‌ترین ایرلاین‌های ایرانی است که فعالیتش را با همکاری بخش خصوصی و نیروی هوایی ارتش دنبال می‌کند. فعالیت این مجموعه از حدود 27 سال پیش پای در عرصه شرکت‌های هواپیمایی گذاشته و حال یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های هواپیمایی است. کاسپین توانست در طول مدت فعالیت خود، اقدامات مختلفی برای تجهیز و توسعه ناوگان‌هایش در پیش گرفته و علاوه بر آن در بخش‌های مختلفی از آن‌ شاهد رشد و پیشرفت بوده‌ایم. از جمله‌ی این بخش‌ها می‌توان به واحد بازرگانی، عملیات پروازی، آموزش و… اشاره کرد. قطب اصلی این شرکت فرودگاه مهرآباد است و از این فرودگاه می‌توان به جاهای‌ مختلفی از ایران و خارج از ایران سفر کرد که در ادامه این شهر و کشور‌ها را معرفی می‌کنیم. هنگامی که هواپیمایی کاسپین فعالیت خود را با چهار فروند هواپیمای یاک42 آغاز کرد کمتر کسی حدس می‌زد که کاسپین تا این حد پیشرفت کند و از هواپیما‌های مناسب و پیشرفته‌ای برخوردار شود. درسال 1379 این شرکت با خرید 5 فروند هواپیمای توپولوف154توسعه و پیشرفتش را استارت زد. اما پس از حدود ده سال سفر این نوع هواپیما در ایران ممنوع شد. اما شرکت کاسپین فعالیت خود را متوقف نکرد و بعد از این ماجرا، با خرید 5 فروند هواپیمای MD توانست رضایت مسافران را بیش از پیش تامین کند. این روند ادامه‌ پیدا کرد تا سال 1392 که 5 فروند هواپیما بویینگ400 نیز از طریق این شرکت وارد فرودگاه‌های کشور شد.

دستاور‌د‌های هواپیمایی کاسپین آن را معتبر و محبوب کرده است

دستاور‌د‌های هواپیمایی کاسپین

در بخش‌های قبلی در مورد پیشرفت‌های متعدد و پی‌درپی این شرکت هواپیمایی صحبت کردیم. اما باید گفت که دلیل اصلی موفقیت و پیشرفت این مجموعه فقط محدود به نوسازی ناوگانش نبوده بلکه کاسپین توانسته در طول فعالیت خود دستاورد‌های بیشماری نیز به دست آورد که در زیر برخی از آن‌ها بررسی می‌کنیم.

  • اولین شرکتی که توانست از هواپیمای بویینگ737 بهره بگیرد، هواپیمایی کاسپین بود که با ورود این هواپیما به ناوگان خود کیفیت سفر‌ها را نیز افزایش داد.
  • کاسپین اولین هواپیمایی در کشور بود که تعمیرات بومی تایپ بویینگ 737 را آغاز کرد.
  • اولین مرکزی که توانست آموزش تایپ بویینگ 737 را آغاز کند، کاسپین بود.
  • دستاورد‌های این شرکت وارد سامانه فناوری اطلاعات نیز شد و در سال 1393 با طراحی سامانه یک پارچه سیمرغ توانست تحول عظیمی در صنعت هواپیمایی کشور به وجود آورد.

این موارد تنها بخشی از دستاورد‌های این مجموعه موفق و پیشرفته بود. تمامی این دستاورد‌ها و امکانات و ویژگی‌های که در اختیار مسافران قرار می‌‌گیرد در افزایش محبوبیت بیش از پیش آن بی تاثیر نبوده است.

مسیر‌های پروازی هواپیمایی کاسپین

مسیر‌های پروازی هواپیمایی کاسپین

کاسپین در حال حاضر جزو پرکارترین شرکت‌های هواپیمایی است که به وسیله‌ی آن می‌توان به سراسر جهان سفر کرد. از این رو برای سفر به بسیاری از شهر‌ها و کشور‌های جهان با محدودیت روبه‌رو نخواهید شد. از جمله‌ سفر‌های داخل کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

آبادان، مشهد، اهواز، کرمانشاه، اصفهان، شیراز، بندر عباس، سنندج، ساری، یزد، زاهدان، زابل، بندر ماهشهر، جزیره کیش و بسیاری دیگر از شهر‌های کشور که این شرکت هواپیمایی سفر به آن‌ها را پشتیبانی می‌کند.

از جمله سفر‌های بین الملی کاسپین نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دبی، سلمانیه، اربیل، بغداد، نجف، ازمیر، اسپارتا و استانبول

این شرکت برای سفر‌های خود سه کلاس مختلف k، M، H دارد که بهترین آن کلاس پرواز فرست کلاس است.

چرا باید از هواپیمایی کاسپین استفاده کنیم؟

چرا باید از هواپیمایی کاسپین استفاده کنیم؟

این شرکت سعی کرده تا در طول فعالیت خود با تمایزی که نسبت به سایر شرکت‌ها به وجود می‌آورد سبب جذب بیشتر و بهتر مسافران شود. از این رو شرکت کاسپین اهداف بلند مدتی را برای رسیدن به این خواسته در نظر گرفته که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • اولین نکته‌ای که شرکت کاسپین به آن توجه بسیاری دارد میزان رضایت مشتریان است. علاوه بر آن به رضایت کارکنان خود نیز توجه دارد که این امر می‌‌تواند سب بهبود خدمات رسانی به مشتریان شود.
  • هواپیمایی کاسپین همواره برای جذب کارکنان خود ملاک‌هایی مختلفی را در نظر گرفته از این رو می‌توان در این شرکت با افرادی حرفه‌ای و کاربلد روبه‌رو شد.
  • برای نگهداری و تعمیر ناوگان خود نیازمند و وابسته به شرکت‌های دیگر نیست و در بخش تعمیرات به استقلال کامل رسیده است.
  • تاسیس باشگاه مشتریان در شرکت کاسپین سبب شده تا خدمت‌رسانی به مسافران بیش از پیش ارتقا یابد.
  • با انجام مهندسی قبل از سفر، پرواز‌های امن و ایمنی را می‌توان تجربه کرد.

مقدمه

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال 1372 فعالیت خود را آغاز کرد. از همان زمان شروع به کار همواره به دنبال توسعه و پیشرفت بود و در این بین توانست به دستاوردهای زیادی نیز دست پیدا کند. شرکت کاسپین بسیاری از سفر‌های داخلی و خارجی کشور را بر عهده گرفته و مسافران زیادی را در طول سال جابه‌جا می‌کند. کاسپین را می‌توان در حال حاضر از معتبرترین شرکت‌های هواپیمایی ایران معرفی کرد که روز به روز میزان اعتبارش در حال افزایش است. این موضوع را می‌توان از لبخند رضایت مسافران کاسپین متوجه شد! برای خرید بلیط این هواپیمایی می‌توانید از سایت چارتر 123 اقدام کنید.

 

0/5 (0 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *